narutoua
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Конохангокуре

Перейти вниз

Конохангокуре Empty Конохангокуре

Сообщение автор Admin Сб Апр 29, 2017 3:03 pm

Конохангокуре 300px-Konohagakure
Конохаґакуре (яп. 木ノ葉隠れの里 Konohagakure no Sato, повна українська назва «Селище, Сховане в Листі») або скорочено Коноха- одне з п'яти великих селищ ніндзя. Лідером (що іменується Каґе, тобто тінь) є Гокаґе (додана приставка Го символізує вогонь). На найвищій горі Коноги (під назвою Гора Гокаґе) висічені обличчя всіх Гокаґе, що є очевидною пародією на гору Рашмор. Обличчя додаються чернез деякий час після вступу Гокаґе на його посаду- наприклад, обличчя Тсунаде, П'ятого Гокаґе, було додано через деякий час.

Хоча Коноха була мирним селищем протягом багатьох років, вона вважається найсильнішим селищем ніндзя. Це видно навіть з кількості молодих шінобі, які брали участь у Екзамені для підвищення у званні до рівня Чунін. Зі 157 Ґенін 87 було з Коноги (72 у аніме). Решта селищ, порівняко з Коновою, не спромоглися надіслати навіть половину з того: 30 Ґенін із Селища Піску; 21 Ґенін із Селища Дощу; 6 Ґенін із Селища Трави (15 у аніме); 6 Ґенін із Селища Водоспаду (12 у аніме) та 3 Ґенін із Селища Звуку (Команда Кабуто Якуші рахувалася командою Коноги). Це частково було тому, що Коноха приймала у себе цей екзамен.

Масаші Кішімото сказав про Селище Листя : «Так, модель для створення Коноги — моє рідне місто. Коли я був дитиною, я жив біля військової бази, де було безліч тренувальних полів. Недалеко від цього й було моє місто. Через те, що я виріс у такому місці, мене завжди цікавили такі речі, як військові карти, Особливі Війська, команди, що складаються з трьох чоловік тощо».
Admin
Admin
Головоріз
Головоріз

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2017-04-29

https://narutoua.profiforum.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения